T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
GİRESUN / MERKEZ - Atatürk Anadolu Lisesi

Atatürk Anadolu Lisesinden Bir Etkinlik Daha…

        Giresun Atatürk Anadolu Lisesi öğrencilerinin edebiyat öğretmenleri Tansel TOPŞİR ve Hamza ILGAZ yönetiminde hazırladığı şiir dinletisi gecesi öğrenci , öğretmen ve veliler tarafından beğeniyle izlendi. 

        Atatürk Anadolu Lisesi öğrencileri tarafından yılsonu etkinlikleri kapsamında hazırlanan “Bir Yudum Şiir” başlıklı şiir dinletisi gecesi Giresun Vahit Sütlaş Kültür Salonunda düzenlendi. Yaklaşık bir buçuk saat süren gecede öğrenciler tarafından seslendirilen şiir ve şarkılar izleyenlere duygulu anlar yaşattı.

        Program sonunda okul müdürü Asım ŞENEL öğrencilerin hazırlamış olduğu şiir gecesinin çok başarılı olduğunu, şiir sevdalılarının bu gecede bizleri yalnız bırakmadığını söyleyerek bütün misafirlere teşekkürlerini iletti. Güzel bir şiir okuyan Şenel daha sonra görevli öğrencilere tek tek çiçek takdim etti. Büyük bir başarı gösteren öğrenciler, program sonunda uzun süre ayakta alkışlandı.


        Giresun İl Milli Eğitim Şube Müdürleri de hazırlamış oldukları bu güzel etkinlikten dolayı öğrencileri tebrik ederek, öğrencilere başarılarının devamını diledi. 

ŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİRŞİİR

Yayın: 2013-06-10 - Güncelleme: 2014-01-18 20:09:39 - Görüntülenme: 495